nám. Svobody 14, Volyně, 387 01

sliderphoto

Napsali o nás...

uvozovky
referentka Šárka

Šárka

Naprosto parádní servis! Díky paní Hronkové mám krásné nové sluneční brýle a nemůžu si je vynachválit. Přistupují k vám zde individuálně, takže vždy odcházíte přesně s tím, co vám nejvíc sedne. Určitě doporučuji 😉
Do optiky chodíme pravidelně i s dětmi. Díky trpělivosti a zároveň odbornosti personálu totiž vždy dostaneme to nejlepší. Vůbec nepochobuji o tom, že budeme optiku dále navštěvovat. Určitě se také přijďte sami přesvědčit!
referent Pavel

Pavel

referent Michal

Michal

Jsem moc rád, že jsem si pro koupi nových tmavých dioptrických brýlí vybral právě optiku Volyně. Všechno tu jde totiž velmi rychle - změří vám zrak a ihned vám poradí s nákupem brýlí. Díky velké nabídce brýlí nebyl výběr problém. S brýlemi jsem moc spokojen a mohu optiku jedině doporučit.
Optiku Volyně navštěvujeme celá rodina už několik let a vždy jsme byli spokojení. Seženeme tady totiž brýle sluneční, dioptrické, na čtení i na dálku a vybereme si tak úplně vsichni. Díky příjemné obsluze se vždy těšíme na další návštěvu 😀
referentka Jarmila

Jarmila

Podělte se také o svou zkušenost

Pomozte nám rozšířit pozitvní zážitky z návštěvy naší optiky. Pokud jste u nás byli spokojení, můžete o tom dát vědět i ostatním lidem pomocí hodnocení na Facebooku nebo recenze na Google. Budeme moc rádi za zpětnou vazbu a především se těšíme na vaši další návštěvu!

odkazova ikona Google smerujici na recenzeodkazova ikona facebooku smerujici na hodnoceni